Oferty pracy

KASJERA / KSIĘGOWA

Nazwa pozycji KASJERA / KSIĘGOWA
Miejsce pracy UL.BRZESKA 178, SIEDLCE
Telefon 604199199
E-mail [javascript protected email]
Osoba kontaktowa Adam Chróścicki
Zakres obowiązków
Zakres obowiązków:
  • Bieżąca obsługa recepcji, w tym powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów oraz przepływu korespondencji,
  • Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej,
  • Obsługa poczty tradycyjnej oraz elektronicznej,
  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług
Wymagany profil kandydata
Nasze wymagania:
  • Otwarte usposobienie i aktywna pro-kliencka postawa w działaniu,
  • Umiejętności dostosowywania się do dynamicznego otoczenia,
  • Pozytywne nastawienie, uśmiech, miła aparycja,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów dzięki wysokim zdolnościom komunikacyjnym,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Oferujemy:
  • Stabilną pracę na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pracę w doświadczonym i ambitnym zespole,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie