Oferty pracy

Pracownik działu części zamiennych - sprzedaż sektorowa

Nazwa pozycji Pracownik działu części zamiennych - sprzedaż sektorowa
Miejsce pracy UL.BRZESKA 178, SIEDLCE
Telefon 604199199
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków
Zatrudnimy sektorowego sprzedawcę części zamiennych.
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z klientami profesjonalnymi (warsztaty niezależne, serwisy, sklepy, hurtownie itd.),
  • tworzenie bazy danych klientów profesjonalnych na obszarze działania,
  • prezentowanie aktualnej oferty handlowej, przyjęcia zamówienia, przekazania istotnych informacji produktowych, itd.,
Wymagany profil kandydata

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym,
  • umiejętności handlowe i prowadzenie negocjacji,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i systematyczność,

Oferujemy
Zapewniamy:
  • bardzo dobre warunki pracy i niezbędne narzędzia (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych poprzez profesjonalny cykl szkoleń,